0قلم کالامشاهده سبد
3 خرداد 1396  /  Wednesday, May 24, 2017
خبـرها
  خبرهای فناوری اطلاعات  خبرهای شرکت آتیه پرداز
» لیست همه خبرها «

1395/11/24مایکروسافت ابزار جدید امنیتی عرضه می‌کند.

تعداد شرکت‌هایی که دارای نگرانی‌های امنیتی هستند، روزبه‌روز در حال افزایش است و مایکروسافت برای رفع این نگرانی‌ها قصد دارد مجموعه ابزار امنیتی تازه‌ای را در کنفرانس امنیتی RSA عرضه کند.

کنفرانس یادشده هفته آینده در شهر سان فرانسیسکو برگزار می‌شود و به گفته منابع آگاه مایکروسافت در جریان برگزاری آن از امکان استفاده از Active Directory در ویندوز هلو خبر خواهد داد که سیستم اختصاصی این شرکت برای ورود به ویندوز 10 با استفاده از قابلیت‌های بیومتریک محسوب می‌شود.

مایکروسافت همچنین ابزار تازه‌ای برای کمک به سازمان‌ها برای تسهیل مدیریت ابزار موبایل و انجام امور شغلی از این طریق عرضه خواهد کرد. این ابزار اعمال تنظیمات مربوط به سیاست‌گذاری استفاده کاربران از ویندوز را بر روی محصولات سیار و همچنین مدیریت این فرایند از طریق سرویس‌های کلود را تسهیل می‌کند.

مایکروسافت ابزار تازه دیگری را هم عرضه کرده که به مشتریان کمک می‌کند سخت‌افزار تبلت سرفیس را پیکربندی کنند و برای ارتقای امنیت خود اقداماتی مانند از کار انداختن دوربین‌های تبلت‌ها را انجام دهند. کاربران Office 365 هم از ابزار امنیتی جدیدی بهره‌مند خواهند شد که اطلاعات مفصلی را در مورد تهدیدهای امنیتی در معرض دیدشان قرار می‌دهد.

کاربرانی که مرتب فراموش می‌کنند رایانه‌های خود را قفل کنند هم می‌توانند از قابلیت تازه Dynamic Lock کمک بگیرند که به ویندوز هلو اضافه شده است. با این کار گوشی هوشمند کاربر به رایانه مجهز به ویندوز 10 متصل می‌شود و به طور خودکار از طریق بلوتوث رایانه را قفل می‌کند.

تعداد مشاهده:  206
منبع خبر:  ایتنا
 
آدرس: خیابان شریعتی، بالاتر از خواجه عبداله، نبش کوچه ذکائی، پلاک 56، واحد 4   تلفن: 22852040   فاکس: 22854585   info@atiehpardaz.com
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت مهندسی آتیه پرداز می باشد.
copyright © 2001-2013